Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.prf.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Přírodovědecká fakulta UP

Společenské akce

POSPOS aneb posemestrální posezení

Významnou společenskou událostí je tradiční tzv. POSPOS, posemestrální posezení, které bývá pro zaměstnance PřF UP příjemnou tečkou na konci každého semestru. Organizování je vždy v rukou vybraného pracoviště/katedry PřF a patří vždy velký dík organizátorům.

ZIMNÍ POSPOS 2007: pod záštitou pracoviště Centrum nanomateriálů, opékalo se prase a podával se vánoční punč.

LETNÍ POSPOS 2008: pod záštitou Katedry ekologie a životního prostředí. Soutěžilo se o nejlepšího „utopence“.

LETNÍ POSPOS 2009: Roasted pig garden party – pod záštitou Katedry buněčné biologie a genetiky.

ZIMNÍ POSPOS 2009: pod záštitou Katedry fyzikální chemie, soutěžilo se o nejlepší vánoční cukroví, podával se vánoční punč a zabíjačka.

LETNÍ POSPOS 2010: ve stylu „RETRO“ – pod záštitou Katedry geoinformatiky. Soutěžilo se o nejlepší „retrochlebíček“. POSPOS se uskutečnil na nádvoří staré budovy děkanátu PřF.

ZIMNÍ POSPOS 2010: „Vánoční jablečné štrúdlování", poprvé v prostorách nové budovy PřF (Envelopa, Olomouc), pod vedením Katedry optiky. Soutěžilo se o nejlepší štrůdl.

LETNÍ POSPOS 2011: téma setkání – "Míchané nápoje všeho druhu" – pod záštitou Katedry zoologie na nádvoří budovy na tř. Svobody.

ZIMNÍ POSPOS 2011: pod záštitou Katedry analytické chemie. Soutěžilo se o nejlepší vánoční salát pod heslem "Bramborověsalátové variace na tisíc a jeden způsobů" a tak proběhla "soutěž ve stolním fotbálku".

LETNÍ POSPOS 2012: organizovala Správa budov s mottem "Jó, třešně nebo jahody zrály..." a s tím související soutěží o nejlepší buchtu nebo koláč.

ZIMNÍ POSPOS 2012: pod záštitou Katedry matematické analýzy a aplikací matematiky, soutěž proběhla ve znamení řízků pod heslem "Nejsme žádní saláti, proto soutěžíme o nejlepšího řízka".

LETNÍ POSPOS 2013: připravil děkanát spolu se správou budov, motto setkání – "Pobavit se, neformální zábavu mít a možná přijde kouzelník".

ZIMNÍ POSPOS 2013: připravilo studijní oddělení spolu se správou budov, motto setkání – "Variace na mleté maso a masové rolády".

LETNÍ POSPOS 2014: připravila správa budov, motto setkání – "Sladké mámení aneb tvarohové variace".

ZIMNÍ POSPOS 2014: připravila správa budov, motto setkání – "Vepřové hody aneb dobroty z čuníka pro milovníky masa“.

LETNÍ POSPOS 2015: připravila správa budov Holice, motto setkání – "Grilované speciality, sýrové a zeleninové mísy“.

ZIMNÍ POSPOS 2015: připravila správa budov Envelopa, motto setkání – "Vánoční punčování“.

Ples PřF

Ples Přírodovědecké fakulty se stává každoročně jednou z nejvýznamnějších společenských událostí fakulty. Tradičním místem pro konání této společenské události bývaly prostory Regionálního centra v Olomouci a Clarion Congress Hotel Olomouc, nově náš ples pořádáme v hotelu NH Collection Olomouc Congress. Na organizaci plesu se podílejí nejen nadšenci z řad zaměstnanců, ale i samotní studenti. Více informací najdete na stránkách www.plesprf.upol.cz.

Mikuláš nejen pro zaměstnance

K tradičním akcím fakulty jsme přiřadili Mikulášskou nadílku. Mikuláš v doprovodu anděla i čerta potěší svoji nadílkou nejen zaměstnance PřF, ale i studenty.

Nahoru

Zpravodajství z UP
Fotobanka UPJednotný vizuální styl

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Stránka aktualizována: 10. 03. 2016, Jitka Mayerová