Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.prf.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Přírodovědecká fakulta UP

Pro děti zaměstnanců

Univerzitní mateřská škola a Klub předškoláků

Provoz Univerzitní MŠ a Klubu předškoláků byl zahájen v nově zrekonstruovaných prostorách vysokoškolských kolejí J. V. Fischera v únoru 2012.
Více informací

Akce pro děti zaměstnanců

Den dětí s Přírodou

Přírodovědecká fakulta již potřetí uspořádala pro děti svých zaměstnanců u příležitosti oslav Dne dětí odpoledne plné her a zábavy. Pro děti jsou připravovány vědomostní úkoly, úkoly zaměřené na motoriku a fyzickou zdatnost, šikovnost i paměť. Pro vydovádění se nabízí možnost využití nafukovacích atrakcí nebo malování na obličej. Každý rok se svolením rodičů nafotíme děti na tablo ratolestí PřF UP, které je trvale umístěno v prostorách 1. podlaží PřF UP.

Další uskutečněné akce

Výlet u příležitosti Dne dětí na Pustevny, zpříjemněný jízdou lanovkou, pěší túrou na horu Radhošť a prohlídkou kaple sv. Cyrila a Metoděje (květen 2012).

Mikulášování s PřF (prosinec 2009, 2010, 2011, 2012).

Výlet na Macochu spojený s prohlídkou punkevních jeskyní a projížďkou na lodičkách (květen 2011). I navzdory deštivému počasí se výlet dětem i jejich rodičům či prarodičům líbil. Děti uchvátila nejen plavba po Punkvě a krásy jeskyní, ale i řidič autobusu, který svým přístupem k ratolestem překvapil i dospělé.

Výlet “Od vody až ke hvězdám” spojený s okružní plavbou po Baťově kanálu ve Veselí nad Moravou, návštěvou zdejší hvězdárny a prohlídkou skanzenu ve Strážnici (červen 2009).

Jednodenní výlet na SAFARI do Dvora Králové (červen 2008).

Zpravodajství z UP
Fotobanka UPJednotný vizuální styl

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Stránka aktualizována: 29. 02. 2016, Jitka Mayerová